Kontakt:
608 093 166
Zapraszamy

Aktualności

Rajd kajakowo-rowerowy po Dolinie Karpia 2017

  Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej wraz z Kajaki na Skawie zapraszają wszystkich na kajakowo - rowerowy rajd po Dolinie...

Wiecej

Ostatni wakacyjny spływ Dunajcem!

  SPŁYW DUNAJCEM odc. Niedzica "Polana Sosny" - Krościenko (Pieniński Park Narodowy) Pieniny mają mnóstwo ciekawych...

Wiecej

VI Targi Turystyczne Doliny Karpia - 15 sierpnia 2017

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza na VI Targi Turystyczne Doliny Karpia które odbędą się 15 sierpnia 2017 roku od godz. 13:00 na Rynku w...

Wiecej

UKS

Uczniowski Klub Sportowy

Zachęcamy młodzież do aktywnego udziału w zajęciach naszego UKS.

Poznaj szczegóły

O nas

Firma kajaki-na-skawie.pl trudni się przede wszystkim wypożyczaniem kajaków. Zdobywa doświadczenie już od 2009 roku, jako firma rodzinna. Nasz cel to zapewnienie mieszkańcom regionu i odwiedzającym go turystom możliwości aktywnego spędzenia czasu i poznania lokalnej przyrody poprzez spływy kajakowe na rzece Skawie. Posiadamy 30 wysokiej jakości kajaków. Oferujemy zarówno zorganizowane spływy kajakowe grup turystycznych po rzekach Skawie i Wiśle, jak również indywidualnie wypożyczanie kajaków. Firma prowadzi również szkółkę, gdzie uczy od podstawy kajakarstwa turystycznego dzieci oraz młodzież. Dodatkowo organizujemy wyjazdy na zorganizowane spływy kajakowe na innych rzekach w Polsce. Gwarantujemy najlepszą ofertę w Powiecie Wadowickim. Kajaki-na-Skawie.pl jest bardzo istotna dla lokalnej społeczności, gdyż pozwala na podniesienie atrakcyjności regionu pod względem turystycznym i zatrzymania turystów na dłuższy pobyt, niż jednodniowe zwiedzenie Wadowic. Z sezonu na sezon stajemy się coraz bardziej popularni i konkurencyjni, dzięki odpowiedniemu doborowi promocji oraz atrakcji.

Proponujemy Państwu miłe spędzenie wolnego czasu oraz wypoczynek na kajakach w dni wolne od pracy oraz podczas okresu wakacyjnego. Wypoczynek nad rzeką, gwarantuje wyciszenie oraz relaks. Prowadzimy również wypożyczalnię rowerów. Region rzeki Skawy oferuje nie tylko przepiękne i malownicze widoki podczas spływu kajakowego, ale także ciekawe ścieżki rowerowe. Udaj się na zasłużony wypoczynek i podczas wycieczek nad rzeką Skawą delektuj się dzikością natury oraz rozkoszuj się jej nieprawdopodobnym pięknem. Poznaj zapierające dech w piersiach krajobrazy, widoki i przyrodę naszych rzek. Wszystkim zapracowanym, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop w czasie wakacji proponujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi odcinkami rzeki Skawy. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm. Weekend w kajaku to świetna „odskocznia” od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta i naładować się pozytywną energią. Jest to znakomity przepis na zintegrowanie pracowników, który zapewni, że zespół stanie się zgrany i z łatwością pokona wszelkie trudności pojawiające się w firmie każdego dnia.

Wypożyczając u nas kajak możecie Państwo pływać po Skawie w okolicy wypożyczalni, bądź przepłynąć kilka z określonych etapów Skawy. Dzięki lokalizacji wypożyczalni na Wenecji, możecie Państwo pozostawić samochód na bezpłatnym parkingu. Po zakończonym spływie przyjeżdżamy po Państwa oraz odbieramy kajaki.

Napisali o nas

Napisali o nas

Więcej

Newsletter

Skorzystaj z formularza poniżej i zapisz się do naszej listy mailingowej. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, korzystaj aktywnie z naszej oferty.


Fotorelacje

Polub nas na Facebooku